Co, Gdzie, Kiedy?


Monografia: Behawioryzm psów i kotów

Już jest :-). Jeszcze ciepła! Miałam przyjemność jako redaktor merytoryczny brać aktywny udział w jej tworzeniu.

W najnowszej monografii dotyczącej behawioru psów i kotów można znaleźć wiele bardzo interesujących artykułów w tym dwa mojego autorstwa: "Zespół stresu pourazowego u psów." i "Zastosowanie agonistów receptorów alfa-2-adrenergicznych w leczeniu zaburzeń zachowania u psów."

Serdecznie polecam: https://magwet.pl/products/1271

Cykl webinarów: Pies w koronawirusowej rzeczywistości.

W 2020 roku zostałam zaproszona do poprowadzenia cyklu webinarów: Pies w koronawirusowej rzeczywistości. Miały one na celu wsparcie personelu weterynaryjnego oraz opiekunów psów w obliczu ograniczeń towarzyszących pandemii. Szczególny nacisk kładłam na podpowiedzi jak ustrzec czworonogi przed poważnymi konsekwencjami tej nietypowej sytuacji takimi jak zaburzenia lękowe, problemy adaptacyjne i agresja na tle lękowym. 

Sesja behawioralna podczas Międzynarodowej Naukowo-Praktycznej Konferencji dla lekarzy weterynarii w Kijowie

W październiku odbyłam podróż do Kijowa. To była fantastyczna okazja do podzielenia się moją wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi zaburzeń zachowania u psów z lekarzami weterynarii na Ukrainie. Poza możliwością poprowadzenia sesji behawioralnej miałam szansę odkryć uroki stolicy tego kraju :-). 

Ogromnym zaskoczeniem był dla mnie obraz, który dostałam w podziękowaniach od organizatorów konferencji.

 

To wyjątkowa pamiątka wyjątkowego wydarzenia :-)

Praktyki w Behavioural Referrals Ltd Veterinary Practice w Anglii

Spełniłam jedno ze swoich zawodowych marzeń :-). Spędziłam kilka wakacyjnych tygodni na praktykach w Behavioural Referrals Veterinary Practice w Chester. Pod czujnym okiem dr Sarah Heath dokształcałam się w zakresie medycyny behawioralnej. Uczestniczyłam zarówno w konsultacjach, jak i treningach behawioralnych oraz szkoleniowych. To był niezwykle intensywny czas spędzony w gronie wybitnych specjalistów. 

Mimo ich ogromnego zaangażowania nie udało im się namówić mnie do dołączenia do grona wielbicieli herbaty z mlekiem ;-)

Zapisy na konsultacje tylko telefonicznie


DogMed Przychodnia Weterynaryjna
Światowida 63
03-144 Warszawa

pon. - pt.: 09:00 - 18:00