QLdog
szkoła dla psów
i ich opiekunów

Ręka w łapę do porozumienia...

szkoła dla psów Warszawa Białołęka

Wiek, rasa czy wielkość czworonoga
nie mają znaczenia.

Szkoła QLdog jest otwarta dla każdego psa!

Co oferujemy?


NAUKĘ PODSTAWOWYCH KOMEND POTRZEBNYCH W CODZIENNYM ŻYCIU ORAZ SZTUCZEK I ZABAW, KTÓRE UCIESZĄ CIEBIE I TWOJEGO PSA. JEŻELI CHCESZ ZADBAĆ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ EMOCJONALNY SWOJEGO PUPILA I NAUCZYĆ GO DOBRYCH MANIER, TO SZKOŁA QLDOG JEST IDEALNYM MIEJSCEM!

  • Proponujemy szkolenia w małych grupach odbywające się w weekendy.
  • Oferujemy kursy z elementami posłuszeństwa oraz zajęcia przygotowane specjalnie dla szczeniąt.
  • W trakcie zajęć zapewniamy opiekę dyplomowanych trenerek nad grupami liczącymi maksymalnie sześć psów.
  • W programie kursów są wykłady dotyczące naturalnych potrzeb psów oraz sposobów ich zaspokajania, psiej mowy ciała, a także komunikacji między psami i ich opiekunami.
  • W trakcie szkoleń korzystamy z metod opartych na pozytywnym wzmocnieniu (obserwacja zachowań psów pozwala nam dobrać nagrody, które wzmocnią pożądane przez nas zachowania).

Psie przedszkole, czyli zajęcia dla szczeniąt

Jeżeli masz szczeniaka i szukasz do niego instrukcji obsługi, chcesz uniknąć błędów wychowawczych i problemów z psem w przyszłości, poznać podstawowe komendy i dowiedzieć się jak nauczyć ich swojego psa…

…to ten kurs jest dla Was idealny!

Kurs "Ręka w łapę do porozumienia ze szczeniakiem" to połączenie wiedzy o:

  • psach i ich emocjach
  • socjalizacji i wychowaniu
  • sposobach psiej komunikacji
    z nauką podstawowych poleceń z zakresu posłuszeństwa.       

Szczegółowe omówienie zasad uczestnictwa w kursie, jego celu, programu i stosowanych metod ma miejsce w trakcie spotkania organizacyjnego, na które zapraszamy przed rozpoczęciem zajęć.

Przedszkole dla psów i kotów

Pies

Zajęcia dla młodzieży

Jest to kurs kontynuacyjny dla absolwentów psiego przedszkola w szkole QLdog.

Adresowany jest do tych, którzy chcą utrwalać wcześniej nabyte umiejętności i odkrywać dalsze tajniki szkolenia. Okres młodzieńczy to ten pomiędzy bezpiecznymi zabawami dzieciństwa a nauką niezależności i samodzielności w podejmowaniu decyzji. W tym okresie natura wymaga testowania granic i konsekwencji oraz uczenia się jakie decyzje opłaca się podejmować. Podpowiemy Ci jak przetrwać trudny proces dorastania młodego psa oraz wesprzemy w budowaniu jego równowagi psychicznej, aby umiał radzić sobie ze wszystkim, co przyniesie mu życie.

Zajęcia dla początkujących

Kurs posłuszeństwa podstawowego
„Ręka w łapę do porozumienia z psem dorosłym”

Będzie doskonałym wyborem jeżeli chcesz zrozumieć swojego czworonoga, nauczyć się uczyć psa i poznać podstawowe komendy podczas szkolenia opartego na współpracy oraz cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. Kurs łączy w sobie elementy wiedzy o psach i sposobach ich komunikacji z nauką podstawowych poleceń z zakresu posłuszeństwa.

Szczeniak z zabawką
Pies

Zajęcia dla zaawansowanych

Jest to kurs kontynuacyjny dla absolwentów kursu posłuszeństwa podstawowego w szkole QLdog.
Adresowany jest do tych, którzy chcą utrwalać wcześniej nabyte umiejętności i odkrywać dalsze tajniki szkolenia.  Psy i ich opiekunowie wzmacniają wzajemne relacje poznając nowe techniki szkoleniowe, sztuczki oraz ćwiczenia węchowe, które mogą aranżować samodzielnie w domu lub podczas spacerów.

Zapisy na konsultacje tylko telefonicznie


DogMed Przychodnia Weterynaryjna
Światowida 63
03-144 Warszawa

pon. - pt.: 09:00 - 18:00